Konzultace zdarma

Konzultace zdarma je ideálním řešením pro všechny, kteří váhají, zda využít našich služeb, či si nejsou jisti, která služba je pro ně ta správná.

Konzultace probíhá v našem salónu, trvá cca 20 minut a je zdarma. Během konzultace vás vyzpovídáme, vlasy si prohlédneme a na základě toho vám doporučíme vhodné služby a nastíníme vhodné kroky pro dosažení vašich cílů v oblasti zlepšení kvality vlasů.

V neposlední řadě vám rádi zodpovíme dotazy týkající se našich služeb a produktů i správné péče o vlasy.

Na konzultaci nemusíte vlasy mýt (či naopak nemýt). Upravujte je stejným způsobem, na který jste zvyklá. Pouze se pokuste omezit stylingové produkty, které „maskují“ problémy a zkreslují skutečnou kvalitu vlasů.

Připravte si informace o produktech, které používáte (tzn. značku, pro jaký typ vlasů, atd.) a historii úkonů (barvení, odbarvení, aplikace Olaplexu, brazilského keratinu, atd.).

Nejedná se o doporučení nového střihu, vhodného odstínu barvy a podobně.

Podstatou konzultace zdarma je nalezení cesty ke zdravějším a krásným vlasům. V rámci konzultace se řeší vhodné produkty na domácí péči a služby pro zvýšení kvality vlasů. Okrajově i správná technika mytí a obecně péče o vlasy.