Konzultace zdarma

Konzultace zdarma je ideálním řešením pro všechny, kteří váhají, zda využít našich služeb, či si nejsou jisti, která služba je pro ně ta správná.

Konzultace probíhá v našem salónu, trvá cca 20 minut a je zdarma. Během konzultace vás vyzpovídáme, vlasy si prohlédneme a na základě toho vám doporučíme vhodné služby a nastíníme vhodné kroky pro dosažení vašich cílů v oblasti zlepšení kvality vlasů.

V neposlední řadě vám rádi zodpovíme dotazy týkající se našich služeb a produktů i správné péče o vlasy.

Na konzultaci nemusíte vlasy mýt (či naopak nemýt). Upravujte je stejným způsobem, na který jste zvyklá. Pouze se pokuste omezit stylingové produkty, které „maskují“ problémy a zkreslují skutečnou kvalitu vlasů.

Připravte si informace o produktech, které používáte (tzn. značku, pro jaký typ vlasů, atd.) a historii úkonů (barvení, odbarvení, aplikace Olaplexu, brazilského keratinu, atd.).

Nejedná se o doporučení nového střihu, vhodného odstínu barvy a podobně.

Podstatou konzultace zdarma je nalezení cesty ke zdravějším a krásným vlasům. V rámci konzultace se řeší vhodné produkty na domácí péči a služby pro zvýšení kvality vlasů. Okrajově i správná technika mytí a obecně péče o vlasy.

Poslední aktualizace: 23. 1. 2021

Vážení zákazníci,

zákaz poskytování kadeřnických služeb v provozovnách byl prodloužen minimálně do 1. 2. 2021. I nadále platí, že v případě zájmu o termín, použijte, prosím, Pořadník.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat e-mailem, nebo do zpráv na sociálních sítích.

Vlasový ateliér Tecna


Poslední aktualizace: 7. 1. 2021

Vážení zákazníci,

zákaz poskytování kadeřnických služeb v provozovnách byl prodloužen minimálně do 22. 1. 2021. I nadále platí, že v případě zájmu o termín, použijte, prosím, Pořadník.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat e-mailem, nebo do zpráv na sociálních sítích.

Vlasový ateliér Tecna


Vážení zákazníci,

přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce a úspěšný rok 2021. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na shledání v dalším roce.

V období od 23. 12. 2020 do 4. 1. 2021 máme dovolenou.

V případě potřeby nás během tohoto období, prosím, kontaktujte na e-mail info@ateliertecna.cz, anebo do zpráv na sociálních sítích (Facebook či Instagram).

Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že dle aktuálních informací budou od 27. 12. 2021 do 10. 1. 2021 opět uzavřeny služby.

Protože se situace neustále vyvíjí, budeme aktuality sdílet prostřednictvím profilu na Facebooku a na stránce Aktuálně, kde nalezne veškeré potřebné informace, zodpovězené nejčastější otázky a očekávané datum otevření.

Na scénu přichází nám již dobře známý Pořadník, v případě zájmu o termín po otevření se, prosím, zapište (nezávazně). Jakmile budeme znát definitivní datum otevření, budeme Vás přednostně kontaktovat.

Těšíme se na Vás v novém roce,
Vlasový ateliér Tecna