Rezervaci termínu můžete zrušit:

tel.: +420 731 303 204

e-mail: info@ateliertecna.cz.

Podmínky rezervace a zrušení termínu

Rezervace termínu:

  • termín lze rezervovat telefonicky (+420 731 303 204), e-mailem (info@ateliertecna.cz), online nebo prostřednictvím rezervačního formuláře
  • po potvrzení termínu z naší strany je rezervace závazná
  • rezervace termínu se vztahuje ke konkrétní službě, proto není možné (zejména kvůli různé časové náročnosti) po potvrzení termínu měnit typ služby

Pozdní příchod:

  • v případě zpoždění (10 a více minut) nás, prosím, kontaktujte
  • v případě většího zpoždění (15 a více minut) si vyhrazujeme právo rezervaci termínu zrušit a službu neposkytnout

Zrušení rezervace:

  • v případě, že se nebudete moci dostavit, zrušte rezervaci termínu co nejdříve (umožníte nám nabídnout termín jiným zákazníkům)
  • v případě zrušení rezervace méně než 24 hodin předem můžeme požadovat při příští návštěvě storno poplatek ve výši 50 % z předpokládané ceny služby
  • v případě dvou a více zrušených rezervací za sebou či v posledních 6 měsících si vyhrazujeme právo odmítnout rezervovat další termín, nebo požadovat předem zálohu ve výši 50 % z předpokládané ceny služby. V případě zrušení rezervace termínu se záloha nevrací.
  • v případě nedostavení se bez řádného zrušení rezervace si vyhrazujeme právo odmítnout rezervovat další termín, nebo požadovat předem zálohu ve výši 50 % z předpokládané ceny služby. V případě zrušení rezervace termínu se záloha nevrací.

Poslední aktualizace: 23. 1. 2021

Vážení zákazníci,

zákaz poskytování kadeřnických služeb v provozovnách byl prodloužen minimálně do 1. 2. 2021. I nadále platí, že v případě zájmu o termín, použijte, prosím, Pořadník.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat e-mailem, nebo do zpráv na sociálních sítích.

Vlasový ateliér Tecna


Poslední aktualizace: 7. 1. 2021

Vážení zákazníci,

zákaz poskytování kadeřnických služeb v provozovnách byl prodloužen minimálně do 22. 1. 2021. I nadále platí, že v případě zájmu o termín, použijte, prosím, Pořadník.

V případě potřeby nás můžete kontaktovat e-mailem, nebo do zpráv na sociálních sítích.

Vlasový ateliér Tecna


Vážení zákazníci,

přejeme Vám šťastné a veselé Vánoce a úspěšný rok 2021. Děkujeme za Vaši přízeň a těšíme se na shledání v dalším roce.

V období od 23. 12. 2020 do 4. 1. 2021 máme dovolenou.

V případě potřeby nás během tohoto období, prosím, kontaktujte na e-mail info@ateliertecna.cz, anebo do zpráv na sociálních sítích (Facebook či Instagram).

Zároveň bychom Vás chtěli informovat, že dle aktuálních informací budou od 27. 12. 2021 do 10. 1. 2021 opět uzavřeny služby.

Protože se situace neustále vyvíjí, budeme aktuality sdílet prostřednictvím profilu na Facebooku a na stránce Aktuálně, kde nalezne veškeré potřebné informace, zodpovězené nejčastější otázky a očekávané datum otevření.

Na scénu přichází nám již dobře známý Pořadník, v případě zájmu o termín po otevření se, prosím, zapište (nezávazně). Jakmile budeme znát definitivní datum otevření, budeme Vás přednostně kontaktovat.

Těšíme se na Vás v novém roce,
Vlasový ateliér Tecna