Aktuálně k uzavření salonu

podzimní uzavření od 22. října 2020

Do otevření zbývá

%-DDays:

Poslední aktualizace: 31. 10. 2020

Zákaz poskytovat kadeřnické služby byl prodloužen do pátku 20. 11. 2020. Pokud k dalšímu prodloužení nedojde, první termíny by byly na pondělí 23. 11. 2020.

Termíny od 4. 11. do 20. 11. jsou zrušeny. V nejbližších dnech budeme zákazníky kontaktovat a informování o zrušení rezervace.

Stále platí možnost rezervovat si pořadí termínu přes Pořadník.

V nabídce již naleznete zvýhodněné sady produktů pro domácí ošetření. Více informací na FB nebo přímo na e-shopu. V případě dotazů neváhejte využít online poradnu, která je pro vás připravena každý den od 10.00 do 20.00 na stránkách e-shopu.

 

Poslední aktualizace: 21. 10. 2020

Vlasový ateliér Tecna je opět povinně uzavřen od 22. 10. 2020. Aktuálně by uzavření mělo trvat do 3. 11. 2020, platí tedy:

  • Zákazníci, kteří měli rezervaci termínu v období od 22. 10. 2020 do 3. 11. 2020 (včetně), budou v nejbližších dnech kontaktováni a informování o zrušení rezervace. 
  • Termíny zákazníků, kteří měli rezervaci od 4. 11. 2020 a dále, prozatím platí.
  • Vzhledem k nejistotě panující kolem data opětovného otevření prozatím nepřijímáme nové rezervace termínů.

Z jara se nám osvědčil Pořadník, který evidoval zájemce o naše služby a umožnil nám spravedlivě nabídnout termíny dle pořadí projeveného zájmu. Nyní se k němu vracíme. Všichni, kdo by nás, umožní-li to situace, chtěli před Vánoci navštívit, doporučujeme nezávazný zápis. Více informací zde.

 

Domácí ošetření

V průběhu příštího týdne (od 26. 10.) plánujeme na e-shopu nabízet sadu produktů pro domácí ošetření. Zvýhodněný set doplněný o podrobný návod by vám měl alespoň částečně pomoci kompenzovat výpadek našich služeb a udržet (či zlepšit) kvalitu vlasů po dobu opatření.

 

Jsme vám k dispozici

Ať už budete potřebovat poradit s péči o vlasy, probrat případné domácí zásahy (např. barvení) či pomoci s výběrem produktů, neváhejte nás kontaktovat.


Dle aktuálních informací by k otevření salonu mělo dojít:

23. 11. 2020


Časté dotazy

Momentálně nepřijímáme rezervace nových termínů, a to z toho důvodu, že netušíme, kdy budeme moci znovu otevřít. Chceme se tak vyhnout přeobjednávání a zmatkům. Pokud máte zájem, zaregistrujte se do Pořadníku. Jamile bude známo pevné datum otevření, budete mít své místo jisté!

Mrzí nás vzniklé komplikace, ale není se čeho bát. Platnost se posune o dobu, po kterou budeme uzavřeni. O nic nepřijdete. 🙂

Chápeme, že uzavření kadeřnictví a výpadek našich služeb může klientům komplikovat život. Budeme se snažit zmírnit dopady, ať už chystaným projektem, nebo sadou na domácí ošetření. Více udělat nemůžeme. Obcházení opatření a poskytování služeb v období, kdy je to zakázané, není možné. Bez ohledu na náš názor vůči přijatým opatřením, je plně respektujeme a dodržujeme. Věříme, že to povede k rychlejšímu návratu k normálnímu životu.

Pro vás máme dobrou zprávu. E-shop www.tecnaprof.cz, kde si lze zakoupit produkty Tecna, bude fungovat dál. Můžete si tedy vše potřebné dokoupit. Pokud potřebujete poradit a pomoci s výběrem, můžete nás kontaktovat. Rádi vám pomůžeme.

Bohužel, aktuálně neposkytujeme žádný druh osobní konzultace. Potřebujete-li poradit s výběrem vhodných produktů, využijte on-line podpory na stránkách e-shopu.

Upozorňujeme, že prostory Vlasového ateliéru Tecna jsou až do odvolání uzavřeni a nebude zde nikdo k zastižení. Není tedy možný ani osobní odběr či nákup produktů.