Kontakty

VLASOVÝ ATELIÉR TECNA

... tak trochu jiné kadeřnictví.

Adresa: Sukova 4, 3. patro (místnost 320), 602 00 Brno

Telefon: +420 731 303 204

E-mail: info@ateliertecna.cz

Facebook: Vlasový ateliér Tecna

Instagram: vlasovy.atelier.tecna.brno

 

>> Jak se k nám dostanete a kde nás najdete? <<

MHD: tram 1, 2, 4, 9, 11 (Malinovského náměstí)

Parkování: Rooseveltova, Dvořákova, Za divadlem, garáže JD

delimiter image
VLASOVÝ ATELIÉR TECNA

provozovatel

COMMETRANS s. r. o.
Pod Lesem 18
664 48 Moravany

IČ: 449 646 84
DIČ: CZ44964684
Jsme plátci DPH.

MIMOSOUDNÍ ŘEŠENÍ SPORŮ

informace pro spotřebitele

V případě, že dojde mezi námi a spotřebitelem ke vzniku spotřebitelského sporu z kupní smlouvy nebo ze smlouvy o poskytování služeb, který se nepodaří vyřešit vzájemnou dohodou, může spotřebitel podat návrh na mimosoudní řešení takového sporu určenému subjektu mimosoudního řešení spotřebitelských sporů, kterým je Česká obchodní inspekce, Štěpánská 15, 120 00 Praha 2, www.adr.coi.cz.

DŮLEŽITÉ INFORMACE

dokumenty, které byste neměli přehlédnout

AKTUALIZACE 1. 4.:
Vážení zákazníci,

Vlasový ateliér Tecna je i nadále uzavřen, a to do odvolání. Vzhledem k nejisté situaci, kdy se informace mění takřka každý den, netušíme, kdy budeme moci otevřít a poskytovat vám služby.

Jakmile to bude možné, budeme postupně kontaktovat zákaznice, kterým jsme museli termín zrušit, a domluvíme se na novém termínu. Poté uvolníme termíny pro všechny.

Můžeme vám ale slíbit, že se budete mít na co těšit. Pracujeme na několika vylepšeních poskytovaných služeb. Největší novinkou pak bude rozšíření poskytovaných služeb - o nový typ regenerační kúry. Nabídka produktů Tecna se pak rozšíří o celou novou produktovou řadu, doplní se řada Teabase a také zvýhodněné balíčky.

Věříme, že se budeme moci vrátit co nejdříve. I nadále platí možnost nás v případě potřeby kontaktovat, a to buď na email info@ateliertecna.cz anebo do zpráv na Fb profilu.

Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou.
 
Vlasový ateliér Tecna

AKTUALIZACE 23. 3.: Vzhledem k nepředvídatelné situaci je Vlasový ateliér Tecna uzavřen do odvolání (minimálně do 1. dubna). O opětovném otevření vás budeme informovat.

Vážení zákazníci,

vzhledem k aktuální situaci se uzavření provozovny týká i nás.
 
Momentálně by Vlasový ateliér Tecna měl být uzavřen do 24. 3. 2020. Situace se ale mění takřka každou hodinou. Z toho důvodu Vás budeme v případě změny informovat prostřednictvím profilu na Facebooku či webu.
 
Zákazníky, kteří mají rezervované termíny v období od 16. 3. do 24. 3. 2020, budeme v nejbližší době informovat o zrušení termínu. Pokusíme se maximálně vyjít vstříc a umožnit přednostní rezervaci termínu po otevření.
 
Pro zákazníky, kteří mají rezervované termíny po 24. 3. 2020, se prozatím nic nemění a jejich termíny platí.
 
Zároveň bychom chtěli tyto zákazníky požádat o součinnost. V případě, že víte, že termín nebudete z jakéhokoliv důvodu využít, zrušte jej co nejdříve - umožníte nám jej nabídnout těm, kteří o svůj termín kvůli opatření přišli.
 
Nařízení plně respektujeme a skutečně není možné se domluvit na "neoficiálním" termínu. Našich zákazníků si velmi vážíme a chápeme, komplikace spojené se zrušením termínu mohou být nepříjemné. Zdraví je však důležitější a čím dříve se situace zlepší, tím dříve se všichni budeme moci vrátit k běžnému životu.
 
V případě dotazů nás kontaktujte ideálně do zpráv na Facebooku či na emailovou adresu info@ateliertecna.cz.
 
Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou.
 
Vlasový ateliér Tecna