Konzultace zdarma

Konzultace zdarma je ideálním řešením pro všechny, kteří váhají, zda využít našich služeb, či si nejsou jisti, která služba je pro ně ta správná.

Konzultace probíhá v našem salónu, trvá cca 20 minut a je zdarma. Během konzultace vás vyzpovídáme, vlasy si prohlédneme a na základě toho vám doporučíme vhodné služby a nastíníme vhodné kroky pro dosažení vašich cílů v oblasti zlepšení kvality vlasů.

V neposlední řadě vám rádi zodpovíme dotazy týkající se našich služeb a produktů i správné péče o vlasy.

Na konzultaci nemusíte vlasy mýt (či naopak nemýt). Upravujte je stejným způsobem, na který jste zvyklá. Pouze se pokuste omezit stylingové produkty, které „maskují“ problémy a zkreslují skutečnou kvalitu vlasů.

Připravte si informace o produktech, které používáte (tzn. značku, pro jaký typ vlasů, atd.) a historii úkonů (barvení, odbarvení, aplikace Olaplexu, brazilského keratinu, atd.).

Nejedná se o doporučení nového střihu, vhodného odstínu barvy a podobně.

Podstatou konzultace zdarma je nalezení cesty ke zdravějším a krásným vlasům. V rámci konzultace se řeší vhodné produkty na domácí péči a služby pro zvýšení kvality vlasů. Okrajově i správná technika mytí a obecně péče o vlasy.

Poslední aktualizace: 31. 10. 2020

Vážení zákazníci,

jak se dalo předpokládat, zákaz poskytovat kadeřnické služby byl prodloužen do pátku 20. 11. 2020. Pokud k dalšímu prodloužení nedojde, první termíny by byly na pondělí 23. 11. 2020. Po zkušenostech z jara je třeba uvedené datum brát pouze jako orientační. Situace se mění ze dne na den a nikdo netuší, co bude za několik dní. Z toho důvodu budeme aktuality sdílet prostřednictvím profilu na Facebooku a na stránce Aktualně, kde nalezne veškeré potřebné informace, zodpovězené nejčastější otázky a očekávané datum otevření.

Termíny od 4. 11. do 20. 11. jsou zrušeny. V nejbližších dnech budeme zákazníky kontaktovat a informování o zrušení rezervace.

Stále platí možnost rezervovat si pořadí termínu přes Pořadník.

V nabídce již naleznete zvýhodněné sady produktů pro domácí ošetření. Více informací na FB nebo přímo na e-shopu. V případě dotazů neváhejte využít online poradnu, která je pro vás připravena každý den od 10.00 do 20.00 na stránkách e-shopu.

V případě dotazů nás kontaktujte ideálně do zpráv na Facebooku či na emailovou adresu info@ateliertecna.cz.
Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou.
Vlasový ateliér Tecna