Euismod tincidunt

Praesent et nisi sed
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
Share
Tagged in
Description
Vestibulum eget metus non nisi interdum viverra vel ut metus. Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Morbi non sodales urna, ut fermentum elit. Mauris imperdiet arcu vel nibh condimentum, a pharetra dui ullamcorper. Nam et ipsum quis arcu vehicula gravida vel in nunc.
Info

Poslední aktualizace: 31. 10. 2020

Vážení zákazníci,

jak se dalo předpokládat, zákaz poskytovat kadeřnické služby byl prodloužen do pátku 20. 11. 2020. Pokud k dalšímu prodloužení nedojde, první termíny by byly na pondělí 23. 11. 2020. Po zkušenostech z jara je třeba uvedené datum brát pouze jako orientační. Situace se mění ze dne na den a nikdo netuší, co bude za několik dní. Z toho důvodu budeme aktuality sdílet prostřednictvím profilu na Facebooku a na stránce Aktualně, kde nalezne veškeré potřebné informace, zodpovězené nejčastější otázky a očekávané datum otevření.

Termíny od 4. 11. do 20. 11. jsou zrušeny. V nejbližších dnech budeme zákazníky kontaktovat a informování o zrušení rezervace.

Stále platí možnost rezervovat si pořadí termínu přes Pořadník.

V nabídce již naleznete zvýhodněné sady produktů pro domácí ošetření. Více informací na FB nebo přímo na e-shopu. V případě dotazů neváhejte využít online poradnu, která je pro vás připravena každý den od 10.00 do 20.00 na stránkách e-shopu.

V případě dotazů nás kontaktujte ideálně do zpráv na Facebooku či na emailovou adresu info@ateliertecna.cz.
Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou.
Vlasový ateliér Tecna