Video project

Curabitur efficitur turpis
Recommend
  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIN
Share
Tagged in
Description
Phasellus malesuada pellentesque ligula, in bibendum purus mollis ac. Aliquam sed leo accumsan, dignissim nisi et, convallis justo.
Info

Poslední aktualizace: 31. 10. 2020

Vážení zákazníci,

jak se dalo předpokládat, zákaz poskytovat kadeřnické služby byl prodloužen do pátku 20. 11. 2020. Pokud k dalšímu prodloužení nedojde, první termíny by byly na pondělí 23. 11. 2020. Po zkušenostech z jara je třeba uvedené datum brát pouze jako orientační. Situace se mění ze dne na den a nikdo netuší, co bude za několik dní. Z toho důvodu budeme aktuality sdílet prostřednictvím profilu na Facebooku a na stránce Aktualně, kde nalezne veškeré potřebné informace, zodpovězené nejčastější otázky a očekávané datum otevření.

Termíny od 4. 11. do 20. 11. jsou zrušeny. V nejbližších dnech budeme zákazníky kontaktovat a informování o zrušení rezervace.

Stále platí možnost rezervovat si pořadí termínu přes Pořadník.

V nabídce již naleznete zvýhodněné sady produktů pro domácí ošetření. Více informací na FB nebo přímo na e-shopu. V případě dotazů neváhejte využít online poradnu, která je pro vás připravena každý den od 10.00 do 20.00 na stránkách e-shopu.

V případě dotazů nás kontaktujte ideálně do zpráv na Facebooku či na emailovou adresu info@ateliertecna.cz.
Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou.
Vlasový ateliér Tecna