Rezervaci termínu můžete zrušit:

tel.: +420 731 303 204

e-mail: info@ateliertecna.cz.

Podmínky rezervace a zrušení termínu

Rezervace termínu:

  • termín lze rezervovat telefonicky (+420 731 303 204), e-mailem (info@ateliertecna.cz), online nebo prostřednictvím rezervačního formuláře
  • po potvrzení termínu z naší strany je rezervace závazná
  • rezervace termínu se vztahuje ke konkrétní službě, proto není možné (zejména kvůli různé časové náročnosti) po potvrzení termínu měnit typ služby

Pozdní příchod:

  • v případě zpoždění (10 a více minut) nás, prosím, kontaktujte
  • v případě většího zpoždění (15 a více minut) si vyhrazujeme právo rezervaci termínu zrušit a službu neposkytnout

Zrušení rezervace:

  • v případě, že se nebudete moci dostavit, zrušte rezervaci termínu co nejdříve (umožníte nám nabídnout termín jiným zákazníkům)
  • v případě zrušení rezervace méně než 24 hodin předem můžeme požadovat při příští návštěvě storno poplatek ve výši 50 % z předpokládané ceny služby
  • v případě dvou a více zrušených rezervací za sebou či v posledních 6 měsících si vyhrazujeme právo odmítnout rezervovat další termín, nebo požadovat předem zálohu ve výši 50 % z předpokládané ceny služby. V případě zrušení rezervace termínu se záloha nevrací.
  • v případě nedostavení se bez řádného zrušení rezervace si vyhrazujeme právo odmítnout rezervovat další termín, nebo požadovat předem zálohu ve výši 50 % z předpokládané ceny služby. V případě zrušení rezervace termínu se záloha nevrací.

Vážení zákazníci,

bohužel, od 22. 10. 2020 jsme, stejně jako ostatní kadeřnictví, museli zavřít a nesmíme poskytovat služby. 
 
Momentálně by Vlasový ateliér Tecna měl být uzavřen do 3. 11. 2020.  Po zkušenostech z jara je třeba uvedené datum brát pouze jako orientační. Situace se mění ze dne na den a nikdo netuší, co bude za několik dní. Z toho důvodu budeme aktuality sdílet prostřednictvím profilu na Facebooku a na stránce Aktualně, kde nalezne veškeré potřebné informace, zodpovězené nejčastější otázky a očekávané datum otevření.
Dobu, po kterou budeme uzavřeni, využijeme k přípravě nového projektu, který brzy spustíme. Bude přínosem pro všechny, kteří touží po krásných a zdravých vlasech.
Poslední věcí, kterou v nejbližších dnech zpřístupníme, je sada na domácí ošetření vlasů. Po zkušenostech z jara, kdy nebylo možné poskytovat služby po dobu více než dvou měsíců, jsme se rozhodli nenechat nic náhodě a alespoň částečně vám vykompenzovat výpadek našich služeb. Více informací naleznete na sociálních sítích.
V případě dotazů nás kontaktujte ideálně do zpráv na Facebooku či na emailovou adresu info@ateliertecna.cz.
Děkujeme za pochopení a brzy na viděnou.
 
Vlasový ateliér Tecna