Revoluční ošetření

s kyselinou hyalurovou

V nabídce služeb nyní naleznete dvě zcela nová ošetření –⁠ HYDRACORE Kendi oil a HYDRACORE Panacea gel.

Nový koncept, stejný cíl – krásné a zdravé vlasy. S příchodem produktové řady HYDRACORE se mění možnosti, resp. cesta k cíli. Nové netradiční produkty s vysokým obsahem kyseliny hyaluronové nám umožňují nabízet nový koncept regenerační kúr – intenzivní ošetření využívající teplo (například Kendi oil se zahřívá před aplikací, Panacea gel naopak po aplikaci pod klimazonem).

Zahřátí produktu (ať už před aplikací či po ní) vede k vyššímu a delšímu účinku, aniž by docházelo k zatížení vlasů či jejich zplihnutí.

Kyselina hyaluronová, která doposud byla hojně využívaná převážně v oblasti pleťové kosmetiky, si pro své jedinečné hluboce hydratační účinky úspěšně obhajuje své místo i ve vlasové kosmetice.

Díky tomu jsou ošetření HYDRACORE Kendi oil/Panacea gel ideálním řešením pro suché, matné vlasy „bez života“, které jsou nepoddajné, špatně se upravují a jsou na dotek hrubé. Nejčastěji se jedná o melírované či odbarvené vlasy.

HYDRACORE Kendi oil a HYDRACORE Panacea gel jsou dvě různá ošetření, která jsou ale vzájemně kompatibilní. Pro přírodní (chemicky neošetřené) vlasy je vhodné ošetření HYDRACORE Panacea gel. Pro ostatní typy vlasů je ideální kombinace obou dvou.

NOVÝ KONCEPT, STEJNÝ CÍL
HYDRACORE Kendi oil

od 1 450 Kč za kompletní ošetření

Super intenzivní ošetření, které se postará nejen o vlasy, ale i vlasovou pokožku.

Ideální jako první ošetření, nebo pro extrémně poškozené vlasy. Vzhledem k náloži hydratace a výživy jsou výsledky ošetření viditelné zpravidla již po první aplikaci.

Vlasy jsou hluboce vyživené a hydratované (aniž by došlo k jejich zatížení a zplihnutí), lesklé a na dotek velmi hebké. Barva vlasů je „čistější“ a intenzivnější (jedná se pouze o důsledek hydratovaných a perfektně „uzavřených“ vlasů, ke změně barvy či samotnému barvení nedochází).

Ošetření nese název po nejdůležitějším produktu – Kendi oil. Jedná se o směs vzácných luxusních přírodních olejů (vedle Kendi oleje, například kukuřičný olej, olej z rýžových otrub), který zanechává vlasy nepopsatelně lesklé a hebké. Při dlouhodobé pravidelné aplikaci eliminuje rozdvojování konečků.

Vlasová pokožka je pro vlasy totéž, co pro rostliny půda.  Pouze ze zdravé (čisté a dobře prokrvené) pokožky mohou růst krásné, silné a zdravé vlasy. Z toho důvodu se v rámci ošetření věnujeme i vlasové pokožce.

V první fázi dochází k očištění a odstranění toxinů, ve druhé pak ke stimulaci a prokrvení pokožky. Pravidelná péče o vlasovou pokožku vede nejen k rychlejšímu růstu, ale také ke zvýšení kvality nově vyrostlých vlasů.

Před ošetřením je zapotřebí, aby byly vlasy umyté maximálně jeden den dopředu. Ideálně bez aplikace stylingových či bezoplachových produktů. První produkt se aplikuje na suché (neumyté) vlasy. V případě nečistot či nánosu produktů může docházet ke značnému snížení účinku ošetření. Proto klienty žádáme, aby dorazili s čistými vlasy. Děkujeme.
HYDRACORE Panacea gel

od 1 450 Kč za kompletní ošetření

Hluboce hydratační ošetření pro suché vlasy, které rekonstruuje vnější část vlasu.

Ideální pro chemicky ošetřené i přírodní vlasy, které jsou suché, matné a které se špatně rozčesávají. Díky kombinaci hydratačních a ochranných produktů je efekt okamžitý a dlouhotrvající.

Aby byly vlasy lesklé, hebké, poddajné a snadno rozčesatelné, je zapotřebí, aby byly perfektně „uzavřeny“. Toho lze dosáhnout správnou péčí (vhodná technika fénování a česání) v kombinaci s plně funkční (zdravou) vnější částí vlasu. Díky tomu je i barva vlasů mnohem intenzivnější, čistší a v případě chemické barvy i s delší výdrží. Naopak zabraňuje krepatění a zadržování pachů (například cigaretového kouře, z jídelny atd.).

Hlavním produktem je Panacea gel, který je vždy čerstvě připraven smícháním Panacea micellar water a Panacea – produktů inspirovaných těmi nejprestižnějšími produkty v oblasti péče o pokožku.

Panacea micellar water plní ochrannou funkci. Vlasy jednak chrání před vnějšími negativními vlivy, jednak před vysušením (udržuje hydrataci uvnitř vlasu). Panacea naopak aktivně vlasy hydratuje, a to bez zatížení. Jedná se o hluboce hydratační produkt na bázi kyseliny hyaluronové, vysoce koncentrovaný.

Smícháním vzniká gel, který je zapotřebí pečlivě po malých pramenech aplikovat po celé délce vlasů a nechat na 15 minut zahřát.

Součástí ošetření je i vyčištění pokožky hlavy (ve formě aplikace produktu spojená s luxusní masáží hlavy).

delimiter image
HYDRACORE Kendi oil
1 850 Kč
kompletní ošetření
HYDRACORE Panacea gel
1 850 Kč
kompletní ošetření
Zvýhodněný balíček malý
3 200 Kč
2x ošetření HYDRACORE (1 600 Kč/ks) + sleva na produkty Tecna
Zvýhodněný balíček velký
4 600 Kč
2x ošetření HYDRACORE (1 450 Kč/ks) + 3 produkty + sleva na produkty Tecna

Kompletní ošetření

V ceně je vstupní diagnóza, ošetření, zastřižení konečků, finální úprava (foukaná).

Zvýhodněný balíček malý

V ceně dvě kompletní ošetření HYDRACORE + poukaz na 15% slevu na produkty Tecna.

Zvýhodněný balíček velký

V ceně dvě kompletní ošetření HYDRACORE + 3 produkty (šampón dle vlastního výběru, balzám dle vlastního výběru, Hair lover) v hodnotě nejméně 1 845 Kč + poukaz na 20% slevu na produkty Tecna

Poznámky k ceně ošetření:

V ceně ošetření je zastřižení konečků (případně i ofiny). Zastřižení je zcela dobrovolné (nebudeme vás nutit, ani přemlouvat). Je však vhodné alespoň jednou za 3 měsíce nechat vlasy zastřihnout – naprosto postačující je i „regenerační střih“ (zastřihnutí 0,5 až 1 cm).

V ceně ošetření je základní úprava vlasů (foukaná). Žehlení či kulmování je za příplatek (více v ceníku) a je zapotřebí tento požadavek oznámit při rezervaci termínu. V opačném případě je možné, že nebudeme z důvodu nedostatku času moci vyhovět.

K ošetření máte zdarma nápoj dle aktuální nabídky (zpravidla vodu Evian a různé příchutě bio limonády).

Podmínky zvýhodněných balíčků:

Zvýhodněný balíček malý

 1. Celá částka za balíček se hradí po prvním ošetření;
 2. druhé ošetření musí být absolvováno nejpozději do 5 týdnů od prvního ošetření, doporučujeme rezervovat termín hned po prvním ošetření (v opačném případě nemůžeme garantovat volné termíny v čas či den dle vašich představ);
 3. v případě nevyužití druhého ošetření, či zrušení termínu méně než 36 hodin před rezervovaným termínem, poměrná částka bez náhrady propadá (je ale možné  ošetření přenechat někomu z vašeho okolí, rodině, kamarádce, kolegyni …);
 4. v případě změny termínu více než 36 hodin před původním termínem, je zapotřebí původní rezervaci písemně zrušit (na email: info@ateliertecna.cz nebo sms na +420 731 303 204) a zároveň se objednat na nový termín;
 5. slevový poukaz platí na všechny nezlevněné produkty Tecna (aktuální nabídka na www.tecnaprof.cz), platnost poukazu je 5 týdnů od prvního ošetření, poukaz je možný použít i na oficiálním eshopu (sleva se však nevztahuje na poplatky za dopravu a platbu).

Zvýhodněný balíček velký

 1. Celá částka za balíček se hradí po prvním ošetření;
 2. druhé ošetření musí být absolvováno nejpozději do 5 týdnů od prvního ošetření, doporučujeme rezervovat termín hned po prvním ošetření (v opačném případě nemůžeme garantovat volné termíny v čas či den dle vašich představ);
 3. v případě nevyužití druhého ošetření, či zrušení termínu méně než 36 hodin před rezervovaným termínem, poměrná částka bez náhrady propadá (je ale možné  ošetření přenechat někomu z vašeho okolí, rodině, kamarádce, kolegyni …);
 4. v případě změny termínu více než 36 hodin před původním termínem, je zapotřebí původní rezervaci písemně zrušit (na email: info@ateliertecna.cz nebo sms na +420 731 303 204) a zároveň se objednat na nový termín;
 5. součástí balíčku jsou tři produkty Tecna v ceně od 1 845 Kč, které si zákazník převezme po prvním ošetření. Zákazník si může zvolit šampon z produktové řady SPA, Teabase, Hydracore; balzám z produktové řady SPA, Teabase, Hydracore, Integro; třetí produkt je pevně dán (Hair lover) a nelze jej měnit;
 6. slevový poukaz platí na všechny nezlevněné produkty Tecna (aktuální nabídka na www.tecnaprof.cz), platnost poukazu je 5 týdnů od prvního ošetření, poukaz je možný použít i na oficiálním eshopu (sleva se však nevztahuje na poplatky za dopravu a platbu).
Pro více informací ke zvýhodněným balíčkům, či ošetření nás kontaktujte na e-mail: info@ateliertecnaprof.cz nebo na tel. +420 731 303 204
delimiter image

Vhodné pro vlasy:

 

 • přírodní i chemicky ošetřené (barvené, po melíru, odbarvené)
 • lehce až silně poškozené
 • krátké i dlouhé
 • všech odstínů (od černé po blond)
 • všech struktur (rovné, vlnité i kudrnaté)

Nevhodné pro vlasy:

 

 • ošetřené brazilským keratinem před 6 a méně měsíci (přes keratin produkty neproniknou do vlasu, tzn. kúra by neměla efekt)
 • prodloužené (riziko poškození spojů)
 • ošetřené hennou (přes hennu produkty neproniknou do vlasu, tzn. kúra by neměla efekt)

1. Diagnóza

Nejdůležitější část, díky které můžeme zvolit produkty a typ ošetření. Prohlédneme si vlasy, provedeme různé testy (lámání, elascity …) a vyzpovídáme vás. Bude nás zajímat postup mytí, každodenní péče, používané produkty (druh, značka), historie vlasů (tzn. kdy a jaké procedury byly podstoupeny).

 

2. Aplikace produktů 

Ošetření HYDRACORE se vždy skládá z aplikace šampónu, balzámu a hlavního produktu (Kendi oil nebo Panacea gel). V některých případech (dlouhé, špatně rozčesatelné, hodně poškozené vlasy) je zapotřebí aplikovat i Moistbooster (maska ve spreji, která usnadňuje manipulaci s mokrými problematickými vlasy).

 

V závislosti na typu ošetření se používají i různé produkty k péči o pokožku hlavy. Minimálně čistící produkt (ve spojení s masáží hlavy) je použit při každém ošetření HYDRACORE. Při ošetření HYDRACORE Kendi oil je aplikován i povzbuzující přípravek.

 

Vyjma šampónu (a přípravků pečujících o pokožku hlavy) se každý produkt musí pečlivě pramínek po pramínku zapracovat do vlasů. Jedná se o namáhavější a časově náročnější metodu, avšak odměnou jsou skvělé výsledky.

 

Ačkoliv je tato fáze nejdelší, není se čeho bát. Probíhá v luxusních pohodlných masážních křeslech, ve kterých nám již nejedna zákaznice spokojeně usnula.

 

3. Vzdělávání 

Nedílnou součástí je i vzdělávání a prohlubování znalostí v oblasti péče o vlasy. Vysvětlíme vám, jak má vypadat správná každodenní péče o vlasy, proč je tak důležitá a zboříme nejčastější mýty, které mohou poškozovat vlasy. Pokud chcete zdravé a krásné vlasy, není nic důležitějšího, než umět o ně správně pečovat.

 

Je-li to možné, probíhá tato fáze při aplikaci produktů.

 

4. Finální úprava vlasů 

V případě, že vlasy nebyly 2 a více měsíců stříhány, doporučíme vám zastřižení konečků – tzv. regenerační střih. Jedná se o zkrácení délek o co nejméně, kdy cílem není vlasy zkrátit, nýbrž zakončit konečky ostrým řezem (zastřižením). To je velmi důležité pro všechny, kteří chtějí mít dlouhé a husté vlasy.

 

Regenerační střih je pouze doporučení, tzn. pokud nebudete chtít, nebudeme vás nutit, ani přemlouvat.

 

Následuje vysušení a finální úprava účesu.

 

5. Doporučení 

Závěrem vám doporučíme ideální následující postup a doporučíme vhodné produkty pro domácí péči.

Ošetření HYDRACORE Kendi oil: je velmi důležité, aby byly vlasy před ošetřením čisté (maximálně den umyté), bez stýlingových či bezoplachových produktů. V opačném případě se razantně snižuje účinek ošetření.

Ošetření HYDRACORE Panacea gel: není zapotřebí žádná příprava, den mytí vlasů přizpůsobte vlastním potřebám.

 

Jediné, oč bychom vás rádi požádali, je příprava odpovědí na následující otázky, které padnou při diagnóze a jsou důležité pro správnou volbu produktů:

 

 • Jak probíhá standardní péče o vlasy (jak často vlasy myjete, jakým způsobem, zda si vlasy fénujete, jakým způsobem je rozčesáváte, jaké účesy nosíte …)?
 • Jaké produkty používáte (profesionální/z lékárny či drogerie, jaký typ přípravků – šampón, balzám, ochranu před teplem …, pro jaké vlasy – suché, lámavé, barvené …, značku produktů a dobu užívání)?
 • Jaká je historie vlasů (zda byly barvené – pokud ano, jak často, na jaké odstíny …, odbarvené, po brazilském keratinu, zda byl použit Olaplex, trvalá, a další)?
 • V případě, že si vlasy často žehlíte či natáčíte, bude nás zajímat i teplota a metoda.
 • Informujte nás, prosím, i o lécích, které užíváte, či prodělané operaci.

 

Čím více informací budeme mít k dispozici, tím lepších výsledků můžeme dosáhnout. I věci, které se vám mohou zdát jako zanedbatelné maličkosti, mohou mít ohromný vliv na kvalitu vlasů. Na základě odpovědí dokážeme nejen zvolit vhodné produkty, ale odhalit i případná rizika či problémy.

1. Jedná se o brazilský keratin? 

Absolutně ne. Ošetření nemá s brazilským keratinem nic společného. Produkty se při ošetření nezažehlují (maximálně se zahřívají pod klimazonem) a cílem není vlasy trvale vyrovnat. Zatímco brazilský keratin ve vlasech zpravidla zůstává (což má své výhody i nevýhody), ošetření se postupně vymývá. Díky tomu není problém vlasy barvit či s nimi jakkoliv nakládat a zákaznice není v ničem omezena.

 

2. Změní se po ošetření struktura vlasů? 

V ojedinělých případech se může struktura vlasů mírně a dočasně změnit. Například jemné vlnky se mohou více natáhnout (zvláště pokud zvlnění bylo způsobeno nějakým problémem/nedostatkem), nebo naopak rovné vlasy, které jsou přirozeně vlnité, se mohou mírně zvlnit.

 

Jedná se však o dočasné a jemné změny. Rozhodně se kudrnaté vlasy po absolvování ošetření trvale nevyrovnají a naopak.

 

3. Jak dlouho ošetření vydrží? 
To je velmi individuální. Průměrně se jedná o 3 měsíce. V některých případech to může být jeden měsíc, v jiných i půl roku. Na výdrž má vliv mnoho faktorů – používané produkty na domácí péči, zda jsou vlasy následně chemicky ošetřené (barvené, melírované), zda budou vystaveny extrémním situacím (časté koupání v moři) atd. Účinek můžete prodloužit zakoupením produktů na domácí péči, správným přístupem k péči o vlasy a minimalizací chemických procedur.

 

4. Objednat se na ošetření před barvením nebo po něm?

V první řadě je vhodné mezi chemickou procedurou a ošetřením zachovat ideálně 14 dní. Zda je vhodně absolvovat ošetření před nebo po barvení záleží na stavu vlasů a tom, co je pro zákaznici důležitější.

 

Prvně ošetření, následně barvení (či jiná chemická procedura) je vhodná v případě, kdy jsou vlasy velmi poškozené. Ošetření vyplní vlasy, zlepší jeho kvalitu a připraví jej pro následnou chemickou proceduru. Díky tomu barva vydrží déle (bude se pomaleji vymývat), může být sytější, vlasy lesklejší atd. Nevýhodou je výrazné zkrácení efektu ošetření.

 

Opačný přístup (nejprve chemická procedura a poté ošetření), je vhodná pro případy, kdy vlasy nejsou natolik poškozené a zvládnou barvení/melírování atd. Při tomto postupu vydrží efekt ošetření mnohem déle.

 

5. Změní mi ošetření barvu vlasů? 

Ano i ne.

 

Produkty používané při ošetření nemění barvu (odstín) vlasů. Nezesvětlují, neztmavují, nemají nejmenší vliv na ni. Ale výsledný efekt může vyvolat dojem jemné změny barvy. Jedná se pouze o optický klam. Vlasy jsou perfektně uzavřené na povrchu. Díky tomu lépe odráží světlo, což vnímáme jako světlejší jednotnější barvu.

 

6. Je ošetření vhodné pro těhotné či kojící ženy? 

Ano, produkty jsou naprosto bezpečné a vhodné i pro těhotné a kojící ženy. Vzhledem k tomu, že se většina produktů aplikuje pouze na vlasy (nikoliv vlasovou pokožku), není se absolutně čeho bát.